خانهدرباره ماتماس با ما

درباره ما

مجموعه رایان روش

رایان روش در ۱۸ تیرماه ۱۳۷۵ (1996) فعالیت خود را آغاز نموده است. تمرکز اصلی فعالیت های این شرکت تولید و عرضه محصولات، شبکه، توسعه نرم افزار، خدمات و پشتیبانی، مشاوره و نظارت بر اجرای طرحهای فناوری اطلاعات است. همچنین این شرکت عضو اصلی کنسرسیوم فراگیر ایران اف سی پی (ارتباطات ثابت پارسیان) به شماره پروانه 24-94-100 می باشد.

نگرش مشتری مداری حاکم بر فعالیت های رایان روش سنه از همان ابتدای راه موجب شده است تا افزایش خوشنودی مشتریان، بهبود کیفیت محصولات و خدمات، نوآوری و خلاقیت مستمر برای ارایه ی خدمات نوین، افزایش کارآیی خدمات پشتیبانی فنی و رقابت سالم و اصولی با رقیبان جزو مهم ترین اصول وارزش های فعالیت های این شرکت باشد. چه آن که ، خدمت رسانی به جامعه و کمک به رشد و توسعه ی فرهنگ استفاده از اینترنت و دیگر ابزارهای نوین ارتباطی به عنوان شاخصی برای میزان رشد و توسعه ی کشور نیز همواره مورد توجه مدیران و کارکنان رایان روش سنه بوده است .

چشم‌انداز

قطعا زمان و کیفیت دو مساله‌ی جدایی‌ناپذیر هستند. همیشه برای تولید یک محصول دیجیتال مدت زمان محدودی وجود دارد. ما در رایان روش این اطمینان را به شما می‌دهیم تا در کنار سرعت بالا، کیفیتی بسیار مطلوب از لحاظ قواعد و ساختار مناسب ارائه دهیم.

تیم رایان روش

برهان حبیبی

برهان حبیبی

مدیرعامل
نادر حبیبی

نادر حبیبی

رئیس هیئت مدیره
امید ادب

امید ادب

مدیر خدمات پس از فروش

برخی از خدمات گیرندگان شرکت رایان روش